DEELNEMERSLIJSTEN ALLE KLASSEN

Je deelname is definitief na betaling van € 20,- op bankrekening nr. NL81 RABO 0359009468 t.n.v. Motor sport club Siddeburen o.v.v. NAAM-KLASSE-STARTNUMMER. Zodra de betaling is ontvangen, komt je naam zo spoedig mogelijk op de deelnemerslijst te staan.

BROMFIETSEN

NAAM         

  1. Nina Baan                          17
  2. Wiebe Bakker                    24
  3. Martin van der Bij              44
  4. Bjorn Graafstra                  16
  5. Tom Storteboom               54
  6. Ben Storteboom                59
  7. Jirina de Vries                   94
  8. Johan Veenstra                 215
  9. Oene Veenstra                  155
  10. Colin Jongsma                   107
  11. Ronnie Kalf                         49


50 CC

NAAM

  1. Steijn Kuipers                     10
  2. Devlin Schreijer                 34
  3. Noud Uuldriks                    7


65 CC kleine wielen

NAAM

65 CC grote wielen

NAAM

  1. Mike Roelfsema                    28
  2. Aaron Huesken                     54

85 CC kleine wielen

NAAM

  1. Kevin Zijlstra                         25 
  2. Nick Zijlstra                           84
  3. Rick van Leeuwen                12

85 CC grote wielen

NAAM

  1. Rodney Elema                     26
  2. Milan Bos                             593
  3. Merlijn Reitzema                 8
  4. Berend Stokebrook            25
  5. Jesper Gremmer                 22
  6. Boyd van der Vinne            72

Dames klasse

NAAM

  1. Cheline Elema                     30
  2. Larissa Elema                      26
  3. Marinda Borst                     129
  4. Susette Kampinga              131
  5. Amber Vos                          24
  6. Janique Drijfhout                17
  7. Anouk van den Brink          3

Hobby klasse

NAAM

  1. Arnold te Raa                    5
  2. Warner van Dijk                122
  3. Boaz Lubbinge                 84
  4. Chris Werkman                 55
  5. Niek Bos                            56
  6. Stefan Suk                         88
  7. Niek Hamminga                99
  8. Kenny Korten                     11
  9. Tom Venema                    369
  10. Wouter de Vries                19
  11. Paul Houwing                     89
  12. Rowan Swama                   21
  13. Erben Wieringa                  4
  14. Richard Kervezee               7
  15. Thomas Uil                          5
  16. Remco Lammers                 78 
  17. Jordy Stokebrook               92
  18. Sven Venema                    85
  19. Arjan Kalf                            83
  20. Rolf Oosterhuis                  213
  21. Thomas Borg                      30
  22. Jarno van Dijk                     20 
  23. Stefan Korten                       15
  24. Edwin de Vries                    218
  25. Sander Dolfing                    602
  26. Erik Doornbos                     75
  27. Roy Haan                             316
  28. Etcar van Essen                   11
  29. Victor Ijf                                57
  30. Edwin Lambeck                   69

Koplamp klasse

NAAM

  1. Wouter Haverkamp              20
  2. Richard Haverkamp             66
  3. Gerard Leeuwis                   25
  4. Michiel Noordman               1
  5. Christ van Biezen                244
  6. Carlo Jager                          11 
  7. Bert Bos                               12 

125CC

NAAM

  1. Harm Kroes                          86
  2. Dominique Kampinga         131
  3. Jasper de Haan                   144
  4. Thijs de Vries                       4
  5. Felix Reitzema                     90
  6. Robin Wolters                      46
  7. Erik Middelveld                    519
  8. Jantinus Slagter                   101
  9. Troy van der Vinne              72

250CC

NAAM

  1. René Adriaans             13
  2. Gerko Buitenkamp      4
  3. Eric van Leeuwen        12
  4. Tim Kwant                    982
  5. Sven Heres                  191
  6. Henri Bos                     72
  7. Alex da Silva                83
  8. Nick Ijf                          59
  9. Lars Sportel                 100
  10. Jasper Drijfhout           517

500CC

NAAM

  1. Frido Reitzema              71
  2. Allard Haan                    32

Quads

NAAM

  1. Joute Bijlsma                          74
  2. Marco Boonstra                      18 
  3. Patrick van Tessel                  84
  4. Simon Doeve                          13
  5. Marissa Draaisma                  118
  6. Bram Maurits                          33
  7. Rosalie van Leeuwen            12
  8. Ronnie Schreijer                    21
  9. Menno Drijfhout                     10
  10. DJ van der Laan                     55
  11. Elke Borg                                1
  12. Daniël Kraan                          204

Pre 85

NAAM


  1. Martin Schreijer                    21

  2. Jeroen van Schaijik             27

  3. Maik van den Brink              39