DEELNEMERSLIJSTEN ALLE KLASSEN

Je deelname is definitief na betaling van € 20,- op bankrekening nr. NL81 RABO 0359009468 t.n.v. Motor sport club Siddeburen o.v.v. NAAM-KLASSE-STARTNUMMER. Zodra de betaling is ontvangen, komt je naam zo spoedig mogelijk op de deelnemerslijst te staan.

BROMFIETSEN

NAAM 

  1. Thomas Postma                     Hoornsterzwaag             55   
  2. Martin van der Bij                  Lippenhuizen                  44
  3. Colin Jongsma                      Siddeburen                      94
  4. Arend Veldstra                      Beetsterzwaag                46
  5. Wiebe Bakker                        Lippenhuizen                  10
  6. Bjorn Graafstra                      Mandewyk                       16
  7. Joute Bijlsma                        Gorredijk                           74     
  8. Nina Baan                              Notter                               17 `
  9. Mike Bos                                klazienaveen                    257
  10. Oene Veenstra                     Wijnjewouden                  155 


50 CC

NAAM

  1. Kaylee Schoo                       Sneek                   22


65 CC kleine wielen

NAAM

  1. Danique Schoo                        Sneek               11
  2. Mike Visser                              Groningen        3
  3. Mariella Scholtens                   Smilde              9

65 CC grote wielen

NAAM

  1. Mike Roelfsema                   Oude Pekela                 28
  2. Giovanni Supér                    Musselkanaal                72

85 CC kleine wielen

NAAM

  1. Loris Drijfhout                        Ezinge                  21
  2. Mike Smit                               Oude Pekela        4
  3. Rick van Leeuwen                Uithoorn                12
  4. Milan Bos                               Appingedam       593
  5. Boyd van der Vinne
  6. Calvin Hilbrands                    Finsterwolde        ?

85 CC grote wielen

NAAM

  1. Rodney Elema                   Farmsum                   26
  2. Randy Drijfhout                 Ezinge                        7
  3. Fardau de Ree                  Tjerkgaast                  22
  4. Michael Boon                    Ureterp                       53
  5. Louis Bolding                    Marrum                       24
  6. Rafael de Jonge                Wildervank                 21

Dames klasse

NAAM

  1. Jennifer Hollander           Meedhuizen           19
  2. Anuschka Harmes           Oldebroek              88
  3. Marinda Borst                  Hollandscheveld    29
  4. Melissa Venema              Vlagtwedde            32
  5. Larissa Elema                   Farmsum                326
  6. Esmee Posthumus           Aduard                   34
  7. Cheline Elema                  Farmsum                30
  8. Patty Biesheuvel              Rijsenhout              141
  9. Ilona Fabriek                    Stadskanaal           194
  10. Tessa de Olde                 Nieuw-Amsterdam   4
  11. Talitha Esme de Jong      Surhuisterveen        25
  12. Janique Drijfhout             Ezinge                      17
  13. Mirjam Kuiper                   Rolde                       12
  14. Susette Kampinga            Veendam                131
  15. Demi Lageman                  Zuidbroek               9
  16. Jennifer Dijkstra               Opende                   148

Hobby klasse

NAAM

  1. Bart Rozema               Ten Boer                146
  2. Gerbert Bekema          Leek                       119
  3. Henri Bos                      Sappemeer           72
  4. Chris Werkman             Kommerzijl            55
  5. Hille Postma                  Oostwold              92
  6. Thomas Uil                    Siddeburen           5
  7. Stefan Uil                       Siddeburen          55
  8. Stefan Suk                     Kolham                  88
  9. Dennis Hulsdouw         Vlagtwedde           37
  10. Bert Praamstra             Marum                    13
  11. Jordy Jager                   Scheemda             77
  12. Lambert Boersma         Niekerk                  122
  13. Kevin Zwamberg          De Hoeve               278
  14. Douwe Drijfhout           Feerwerd                17
  15. Melvin Terlingen           De Hoeve               96
  16. Martijn Moes                 Aduard                    177
  17. Niek Hamminga           Kropswolde             99
  18. Jan Rozema                  Wirdum                   146
  19. Tom Venema                 Groningen              369
  20. Dirk Fabriek                  Stadskanaal            94
  21. Johnny Flobbe              Noordwolde           
  22. Roy Spenkelink             Hellendoorn           165
  23. Mike Smit                       Pesse                      711
  24. Warner van Dijk             Koekange               122
  25. Bart Deuntje                   Zuidlaarderveen    85
  26. Rick Grasdijk                  Froombosch           4
  27. Niek Bos                         Sappemeer            56
  28. Rens Dekker                   Fort                         114
  29. Marcel ter Braake           Nijeveen                31
  30. Bart Venema                   Groningen             66
  31. Berend van der Velde    Opende                 13
  32. Ronnie Kalf                     Noordhorn             49
  33. Arjan Kalf                        Noordhorn             83 
  34. Erik Eerkens                   't Waar                    129
  35. Rene van Weele            Westerlee               1
  36. Jeffrey Kits                     Noordhorn             111
  37. Rolf Oosterhuis              Aduard                   213
  38. Frans Sijbrandij              Aduard                   113
  39. Erik Doornbos               Scharmer                75
  40. Leon Lukkien                 Aduard                    10
  41. Edwin de Vries               Schildwolde           218
  42. Hidde de Vries              Noordhorn               174
  43. Bart Steenhuizen          Hellum                      219
  44. Mark Harmen de Jong   Surhuisterveen      84
  45. Gerrit van der Velde       Noordwijk              123
  46. Tim Mollema                    Siddeburen           115
  47. Benjamin Niestijl             Sauwerd                 7
  48. Jan Schuiling                  Meeden                  11
  49. Gert Kroeze              Klazienaveen               4
  50. Stefan Korten        Pesse                                15
  51. Kenny Korten        Pesse                                59
  52. Edwin Lambeck            Siddeburen              69
  53. Mark van Dellen         Groningen                2
  54. Harm Kroes                  Aldeboarn               96

Koplamp klasse

NAAM

  1. Michiel Noordman               Siddeburen            1
  2. Wouter Haverkamp             Groningen              20
  3. Gerard Leeuwis                   Kolham                    25
  4. Jerry Scholtens                   Smilde                      9
  5. Richard Haverkamp            Kropswolde             21
  6. Bas de Haan                       Roden                       7

MX2  2takt

NAAM

  1. Danny Koerts                      Hooghalen          105
  2. Tim Kwant                           Wildervank          982
  3. Mike Dekker                       Sint Pancras         65
  4. Kornee van der Linden      Nieuwehorne       137
  5. Jesper de Haan                  Wagenborgen      144
  6. Wietse Boonstra                Dwingeloo            17
  7. Robin Wolters                     Harkstede           46
  8. Jesper Hofstra                   Oudehorne          75
  9. Dylan Ottens                      Hoogkerk             66
  10. Eric van Leeuwen              Uithoorn                12
  11. Justin Scheltens                 Farmsum              123
  12. Dominique Kampinga        Veendam             131
  13. Joey van Klinken                Boven Pekela      170
  14. Jarno Terpstra                    Wergea                  3
  15. Etcar van Essen                  Meeden                11
  16. Mathijs Dijkstra                    Opende               148
  17. Lars Sportel                        Midwolda              100
  18. Roberto Lukken Codes     Bovensmilde        37
  19. Gerwin Hartlief                   Eelde                    120
  20. Patrick van Pelt                  Beilen                   38
  21. Remco Koopman               Noordwolde fr      10
  22. Troy van der Vinne
  23. Bryan Talens                      Loppersum          15
  24. Tim Jansma                         Opende              76
  25. Nuri Heskes                       Vledder                116

MX2  4takt

NAAM

  1. Sander Bosscher                Termunterzijl                  96
  2. Jordy de Boer                     Borgercompagnie         138
  3. Erik Wiering                       2e Exloermond               243
  4. Erik Middelveld                  Zuidwolde                       519
  5. Daniel Postma                    Ureterp                           125
  6. Ayrton van Meerveld        Drachtstercompagnie     1
  7. Jan Kooistra                       Ried                                 248
  8. Tim Koetje                          Meedhuizen                    10
  9. Martin Kuulkers                  Kolhorn                            1
  10. Nick Ijff                                Winsum                           59
  11. Robert Kuiper                     Veenhuizen                     19
  12. Dick Vlastuin                      Marum                              8
  13. Allard Haan                        Schildwolde                    
  14. Jeroen Bergsma                Drachten                         13
  15. Sven Heres                        Veendam                         191
  16. Eduard van de Veen         Winsum                            312
  17. Morris Leeuwis                  Kolham                             25
  18. Marcel van der Wijk          Hellum                             90
  19. Jessy Neeleman               Opende                          203
  20. Alex da Silva                     stadskanaal                    

MX1

NAAM

  1. Peter Bolt                              Winsum              222
  2. Jeffrey van der Vlis              Gasselte             66
  3. Joost Nijland                         Scheemda         34
  4. Rene Adriaans                      Nieuw Beerta     13
  5. Jorus Nieuwenhuis               Leens                 101
  6. Danny de Jonge                   Annen                 118
  7. Rolf Booi                                                           30
  8. Tjerk Edzes                           Sappemeer       1.1.2
  9. Jasper Drijfhout                    Feerwerd          517
  10. Mike Ritsema                        Beilen                36
  11. Corne Roffel                         Nuis                   250
  12. Folkert van der Kaap           Nuis                   249
  13. Martijn Brouwer                    Midwolda          192
  14. Arjen Froma                          Veendam          101

Quads

NAAM

  1. Ron Schreijer                  Sappemeer        21
  2. Simon Doeve                  Veendam           13
  3. Joute Bijlsma                  Gorredijk            74
  4. Menno Drijfhout             Siddeburen        10
  5. Rosalie van Leeuwen    Uithoorn              12
  6. Saskia van der Leij        Haarlem               11
  7. Stefan van der Poel       Muntendam        112
  8. Elke Borg                        Meedhuizen       111
  9. Lennard                          Tripscompagnie 94
  10. Jacco Tamminga           Harkstede            7
  11. Daniel Kraan                  Smilde                  413
  12. DJ van der Laan            Finsterwolde        55